Call for price
Company wide:
0
in stock
Documents & Guides
No Documents Available
CHROMALUX LUHD05433200
Overview
CHROMALUX LUHD05433200
Also known as: LUHD05433200, CMXLUHD05433200
Specifications
| Gangs: | 2 |
| Knockout Diameter: | 3/4 in |
| Color: | Gray |
| Width: | 4 in |
| Height: | 4 in |
| Material: | PVC |
| Depth: | 3 5/8 in |
| Number of Hubs: | 8 |
| Gangs: | 2 |
| Color: | Gray |
| Height: | 4 in |
| Depth: | 3 5/8 in |
| Knockout Diameter: | 3/4 in |
| Width: | 4 in |
| Material: | PVC |
| Number of Hubs: | 8 |