Cat #: 3FG90X36
UPC:
Company wide:
477 in stock
Documents & Guides
3 Inch Fiberglass 90 Degree Elbow, 36 Inch Radius, Black
Overview
Also known as: 3FG90X36
Specifications
Diameter: 3 in
Color: Black
Material: Fiberglass
Angle: 90°
Sweep Radius: 36 in
Diameter: 3 in
Material: Fiberglass
Sweep Radius: 36 in