Cat #: 12THHNCSTRGRAYEL25
UPC: 048243961641
Company wide:
27,500 in stock
Documents & Guides
Building Wire, THHN/THWN-2, 12 AWG, Stranded Copper, 600V, Gray w/ Yellow Stripe, 2500 foot Spool.
Overview
Also known as: 048243961641, 12THHNCSTRGRAYEL25
Specifications
Color: Gray/Yellow
Length: 2500 ft
Gauge: 12 AWG
Package Type: Reel
Color: Gray/Yellow
Gauge: 12 AWG