Cat #: 12THHNCSTRGRABRO25
UPC: 048243961726
Company wide:
25,000 in stock
Documents & Guides
12 AWG THHN/THWN-2 Stranded Copper, 600V, Brown with Gray Stripe, 2500 Foot Reel
Overview
Also known as: 048243961726, 12THHNCSTRGRABRO25
Specifications
Color: Gray/Brown
Length: 2500 ft
Gauge: 12 AWG
Package Type: Reel
Color: Gray/Brown
Gauge: 12 AWG