$ 3428.35 EA
Company wide:
0
in stock
Documents & Guides
C-H VB00322-0205-2 MOTOR CONT
Overview
C-H VB00322-0205-2 MOTOR CONT
Also known as: 782116939176, VB00322-0205-2, CUTVB0032202052
Specifications
| Material: | Die Cast Aluminum |
| Knockout Diameter: | 1/2 in |
| Mounting: | Vertical, Horizontal |
| Depth: | 2 in |
| Gangs: | 1 |
| Color: | White |
| Standards: | California Proposition 65 |
| Cubic Inches: | 17.500 in³ |
| Material: | Die Cast Aluminum |
| Mounting: | Vertical, Horizontal |
| Gangs: | 1 |
| Standards: | California Proposition 65 |
| Knockout Diameter: | 1/2 in |
| Depth: | 2 in |
| Color: | White |
| Cubic Inches: | 17.500 in³ |